Kas yra kanapės?

Istorikų teigimu, kanapės (lot. Cannabis) gali būti seniausias kultūrinis augalas Lietuvoje. Narvos kultūros Šventosios vidurinio neolito (3500–3000 m. pr. Kr.) gyvenvietėse buvo rasta kanapių sėklų ir netgi iš kanapių pluošto suvyta kanapinė virvė. Kanapės neabejotinai yra pirmieji Lietuvos kultūriniai augalai, turintys mažiausiai 5500 metų naudojimo tradiciją. Daugelis su linu susijusių papročių ir technologinių procesų (augalo mirkymas vandenyje, mynimas mintuvais ir kt.) gali būti paveldėti iš tų laikų, kai pagrindinė maistinė ir pluoštinė kultūra buvo kanapė.

Šiandien kanapių augalas vėl siejamas su vertingu maistu, gydomosiomis priemonėmis, kokybiška kosmetika ir net su puikiausias savybes turinčiu kanapiniu audiniu. Skaičiuojama, kad iš šio augalo galima pagaminti daugiau nei 50 000 įvairių produktų.

Kanapių sėklos turtingos skalsiomis savybėmis ir organizmui reikalingais elementais: Omega-3, Omega-6 riebalų rūgštimis, augalinės kilmės baltymais, skaidulų vitaminais bei mineralais. Gerosiomis savybėmis neatsilieka ir kanapių arbata iš žiedynų ir lapelių augančių prie žiedų.

Ekologiški, sertifikuoti kanapių bei linų produktai tinka maistui gardinti, ir organizmui stiprinti. Užsisakykite ir mėgaukitės šių nuostabių produktų galia.

Greitas pristatymas

Pristatome per omniva
paštomatus ir kurjerius

Pinigų gražinimas

Pinigų gražinimo garantija

Patogus pirkimas

Greitas ir patogus
atsiskaitymas už prekes

Geriausia kaina

Ekologiški produktai
už geriausią kainą.

Naujausi produktai

Pristatome naujausius kanapių ūkio produktus

Gintautas Žebelys

Meilė sau prasideda nuo sveikos mitybos

Kas mes tokie?

Mes – šeimos ūkis, auginantis kanapes ir linus aliejams, pagardams, arbatai. Prekinis ženklas „Kanapes galia/Hemp power“ žinomas nuo 2016 metų. Išskirtinį dėmesį skiriame produkto kokybei, todėl pluoštines kanapes auginame, perdirbame ir parduodame patys. Plačiau…

Atsiliepimai

Ką kalba mūsų klientai apie mus