TIEMS, KAS RŪPINASI SAVIMI. Auginame ir gaminame su meile ir su didžiule atsakomybe prieš Jus ir save.

Ekologiškai užauginti, sertifikuoti kanapių ir linų produktai sveikatai stiprinti ir maistui: arbata, aliejai, maistinės sėklos, pagardai patiekalams, grožio priemonės.

Kanapių veislė, kurią naudoju savo ūkio produktams gaminti, Lietuvoje auginama legaliai. Kanapės ir linai auginami nenaudojant jokių žmogui ar gamtai žalingų medžiagų. Žemė, kurioje auginu kanapes cheminėmis medžiagomis netręšta keliasdešimt metų. Mano šeimos ūkio sklypas yra Pagramančio regioninio parko teritorijoje. Ekologiškus ūkio produktus griežtai kontroliuoja VšĮ Ekoagros.

Kanapės auginamos iš ES sertifikuotų pluoštinių kanapių sėklų. Turiu THC patikros dokumentą, išduotą Valstybinės augalininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos.
Esu įtrauktas į pluoštinių kanapių tiekėjų sąrašą (Nr.15T-11PK).

Kanapių arbata nesvaigina nesvaigina ir neturi psichotropinio poveikio.  Kanapės džiovinamos atsakingai, kad nedingtų vertingos šio augalo savybės, taip pat ir spalva.

* * *

Kanapių ūkio lauke ūkininkas Gintautas Žebelys su žmona Daiva

Mano šeimos ūkis įsikūręs Lietuvoje, Tauragės rajone, Pagramančio regioninio parko teritorijoje, Jūros ir Šunijos upių santakoje. Šiame nuostabiame gamtos kampelyje ūkininkauju nuo 2013 metų.

Ūkyje ekologiškai auginu pluoštines kanapes, linus. Visada siekiau ir sieksiu natūralumo, ekologiškumo. Jokių augalų ir daržovių netręšiu cheminėmis priemonėmis.

Ūkyje išauginti produktai turi Pagramančio regioninio parko produkto ženklą. Sveikatos apsaugos ministerija mano ekologinio ūkio aliejams yra suteikusi ir sveikatai naudingo produkto ženklą „Rakto skylutė“.

Savo ūkio produkcijos asortimentą vis plečiame. Mūsų produktai išsiskiria kokybe, nes mes kokybės sąskaita netaupome!

Mūsų tikslas Lietuvos ir užsienio rinkai pasiūlyti kokybiškus, sveikatai naudingus produktus ir puikų klientų aptarnavimą.

Jeigu turite pageidavimų ar klausimų, prašome rašyti el. paštu zebelys.gintas@gmail.com.

Jei ir jūs prekiaujate ekologiškais ar sveikatai naudingais produktais kviečiu bendradarbiauti ir prekiauti mūsų ūkyje užauginta kanapių produkcija. Jei panorėsite ir į svečius pasikviesiu!

Taip pat kviečiu pirkėjus kreiptis tiesiogiai, jei norite įsigyti didesnį kiekį mūsų produkcijos arba turite klausimų. Mielai atsakysiu į Jūsų klausimus.

* * *

Dėl užsakymo į užsienio šalis rašyti el. paštu zebelys.gintas@gmail.com.

To order the product outside of Lithuania, please contact us via email zebelys.gintas@gmail.com or find us on Facebook – Kanapės galia/Hemp power.

Ūkininkas Gintautas Žebelys

Tel. +370 657 86 212

El. paštas: zebelys.gintas@gmail.com

Socialinio tinklo „facebook“ profilis: Kanapės galia/Hemp power

Rekvizitai:

Gintautas Žebelys

PVM mok. kodas: LT100012827415

Indv. veiklos pažymos nr. 52891

Adresas: Kelmynės k. 2, Mažonų seniūnija, Tauragės r., Lietuva

Banko sąskaita LT264010051003826384

Luminor