Mano šeimos ūkis įsikūręs Lietuvoje, Tauragės rajone, Pagramančio regioninio parko teritorijoje, Jūros ir Šunijos upių santakoje. Šiame nuostabiame gamtos kampelyje ūkininkauju nuo 2013 metų.

Ūkyje ekologiškai auginu pluoštines kanapes, linus, vaistažoles. Visada siekiau ir sieksiu natūralumo, ekologiškumo. Jokių augalų ir daržovių netręšiu cheminėmis priemonėmis.

Pluoštines kanapes arbatai skiname rankomis, džioviname sertifikuotoje džiovykloje, dalį jų fasuojame rankomis vietiniame ūkio ceche. Kitą dalį pakuojame į dėžutes sertifikuotame vaistažolių fabrike. Arbata pakuojama į kelių rūšių pakuotes.

Ūkyje išauginti produktai turi Pagramančio regioninio parko produkto ženklą. Sveikatos apsaugos ministerija mūsų ekologinio ūkio aliejams yra suteikusi ir sveikatai naudingo produkto ženklą „Rakto skylutė“.

Savo ūkio produkcijos asortimentą plečiame. Mūsų produktai išsiskiria kokybe, nes mes kokybės sąskaita netaupome!

Mūsų tikslas Lietuvos ir užsienio rinkai pasiūlyti kokybiškus, sveikatai naudingus produktus ir puikų klientų aptarnavimą.

Jeigu turite pageidavimų ar klausimų, prašome rašyti el. paštu zebelys.gintas@gmail.com.

Jei ir jūs prekiaujate ekologiškais ar sveikatai naudingais produktais kviečiame bendradarbiauti ir prekiauti mūsų ūkyje užauginta kanapių produkcija. Jei panorėsite ir į svečius pasikviesime!

Taip pat kviečiame pirkėjus kreiptis tiesiogiai, jei norite įsigyti didesnį kiekį mūsų produkcijos arba turite klausimų. Mielai atsakysime į Jūsų klausimus.

Dėl užsakymo į užsienio šalis rašyti el. paštu zebelys.gintas@gmail.com.

To order the product outside of Lithuania, please contact us via email zebelys.gintas@gmail.com or find us on Facebook – Kanapės galia/Hemp power.

Ūkininkas Gintautas Žebelys

Tel. +370 657 86 212

El. paštas: zebelys.gintas@gmail.com

Socialinio tinklo „facebook“ profilis: Kanapės galia/Hemp power

Rekvizitai:

Gintautas Žebelys

PVM mok. kodas: LT100012827415

Adresas: Kelmynės k. 2, Mažonų seniūnija, Tauragės r., Lietuva

Banko sąskaita LT264010051003826384

Luminor