Gintauto Žebelio ūkis – kanapių produktų rinkoje 8 metai.

gintauto zebelio ekologinis ukis kanapes galia

Paspaudę ant nuotraukos pamatysite trumpą vaizdo įrašą apie šį ūkį.

Rūpinkitės savo sveikata, o mes Jums padėsime.

Gamindami ekologiškus kanapių produktus mes siekiame, kad kuo daugiau žmonių vartotų sveikatai naudingus produktus ir suvoktų jų naudą sveikatai.

Ekologiškai auginame pluoštines kanapes arbatai, aliejui ir pagardams. Patys sodiname, auginame, gaminame, tad kokybę garantuojame.

Norime tokių produktų teikiamą naudą pateikti šiuolaikiniam žmogui, kurį neretai kankina sveikatos problemos, stresas, nemiga. Mes įsitikinę, kad natūralumas, ekologija, sveikata, meilė sau ir visai žmonijai, taip pat žemei motulei neatskiriamai susiję.

Mes pirmieji Lietuvoje sertifikavome ekologišką kanapių arbatą ir atlaikėme įstatymų pokyčius. Jau turime ir CBD produktą iš savo ūkio ekologiškų kanapių. Snusidūrę su įstatymų sienomis, spragomis ir nuolatiniais pokyčiais nenuleidome rankų, nors nebuvo lengva. Susidūrėme su įstatymų spragomis, reikėjo edukuoti žmones, nes vien žodis kanapės jiems kėlė neigiamas asociacijas. Šiandien šis seniausias Lietuvos kultūrinis augalas jau asocijuojasi su kokybišku maistu, sveikata, net gydymu. O mes tame kelyje buvome vieni pirmųjų.

Šiandien jau galime didžiuotis savo pasiekimais ir puikiais klientų atsiliepimais apie mūsų produktus.

Mūsų šeimos ūkis įsikūręs Lietuvoje, Tauragės rajone, Pagramančio regioninio parko teritorijoje, Jūros ir Šunijos upių santakoje. Žemė, kurioje auginame kanapes  jokiomis cheminėmis medžiagomis netręšta daugybę metų.

Mes mylime gamtą ir žmones, vertiname ekologiją, natūralumą, tvarumą. Linkime visiems būti sveikiems.

Mūsų ūkyje ekologiškai užauginti, sertifikuoti pluoštinių kanapių produktai skirti sveikatai stiprinti ir maistui gardinti. Tai arbata, aliejai, maistinės sėklos, pagardai patiekalams, grožio priemonės. Patys dirbdami nuo sėjos, drąsiai tvirtiname, kad siūlome aukščiausios kokybės produktus.

Visa mūsų kanapių produkcija yra 100% natūrali, ekologiška, užauginta, pagaminta ir supakuota mūsų šeimos ūkyje.

Siekiame, kad kuo daugiau žmonių rūpintųsi sveikata, kol nesusirgo, sveikai ir ekologiškai maitintųsi. Kanapės galia didelė!

Didžiuojamės, kad „Kanapės galia/Hemp power“ produktai sulaukia ypatingai gerų atsiliepimų.

Apie mus rašė spauda, davėme ne vieną interviu Lietuvos ir užsienio  televizijos ir radio žurnalistams. Ūkyje sulaukiame svečių iš Lietuvos ir užsienio šalių. Internete galite rasti straipsnius ir vaizdo įrašus.

Vienas iš paskutiniųjų interviu LRT radio laidai Gimtoji žemė. Gintauto Žebelio interviu – nuo o9 min. 18 sek. iki 21 min. 05 sek.

Dalyvaujame Lietuvos ir užsienio natūralių ir ekologiškų produktų parodose, kanapių augintojų parodose ir renginiuose, tokiuose kaip Cananbis Hub.LT. Viena didžiausių parodų  – tarptautinė paroda „Biofach“.

Ūkininkas Gintautas Žebelys yra Kanapių augintojų, perdirbėjų ir verslo inovatorių asociacijos, Ekologinių ūkių asociacijos, Lietuvos biodinaminės žemdirbystės ir perdirbimo asociacijos „Biodinamika LT“ narys.

Pagramančio regioninio parko produktas

Ūkyje užaugintiems produktams suteiktas Pagramančio regioninio parko produkto ženklas.

Rakto skylutės ženklas

Sveikatos apsaugos ministerija Gintauto Žebelio ūkio, Kanapės galia/Hemp power prekinio aliejams suteikė sveikatai palankių produktų ženklą „Rakto skylutė“.

Biodinaminio ūkio mokymų pažymėjimas

Ūkis siekia biodinaminio ūkio statuso. Tai aukščiausio lygio ekologiški produktai, kurie ne tik palankūs sveikatai, bet ir energetiškai stipresni.

Ūkio produkcijos asortimentas vis plečiamas. Produktai išsiskiria aukšta kokybe, nes kokybės sąskaita netaupoma!

Kanapių arbata, sėklos, aliejus, kanapinė druska, proteinas sertifikuoti ekologiški.

Sertifikuojanti įmonė VšĮ Ekoagros.

Sertifikato numeris LT-EKO-001.440-002505.2022.003
ekologiskas sertifikuotas produktas

LT-EKO-101
ES žemės ūkis

„Ekologinio sertifikavimo procesas yra neatsiejamas nuo daugybės reikalavimų ir taisyklių – mes jų laikomės, ne tik tam, kad gautume dokumentą. Mūsų tikslas rinkai tiekti kokybiškus, sveikatai palankius produktus. Norime, kad kuo daugiau žmonių atsigręžtų į sveiką mitybą“, – tvirtina Gintautas Žebelys.

* * *

„Kanapės galia/Hemp power“ produktų galite įsigyti Jums patogiu būdu. Prekiaujame savo elektroninėje parduotuvėje www.kanapesgalia.lt, sveiko, ekologiško maisto parduotuvėse, o taip pat ir kai kurių didžiųjų prekybos tinklų pardavimo vietose Lietuvoje.

* * *

Jei ir jūs prekiaujate ekologiškais ar sveikatai naudingais produktais, kviečiame bendradarbiauti ir prekiauti mūsų ūkyje užauginta kanapių produkcija. Būtinai pakviesime į svečius, kad pamatytumėte mūsų ūkį.

* * *

To order the product outside of Lithuania, please contact us via email info@kanapesgalia.lt or find us on Facebook – Kanapės galia/Hemp power.

Kontaktai: Ūkininkas Gintautas Žebelys Tel. +370 657 86 212
El. paštas: zebelys.gintas@gmail.com; info@kanapesgalia.lt
 Socialinio tinklo Facebook profilis: Kanapės galia/Hemp power
Rekvizitai:
Gintautas Žebelys
PVM mok. kodas LT100012827415
Indv. veiklos pažymos nr. 52891
Adresas: Kelmynės k. 2, Mažonų seniūnija, Tauragės r., Lithuania
LT407300010176352320 /Swedbank